W czym mogę Ci pomóc?

Moja misja osobista – Życie jest ciągłym procesem.

 

Menedżer z 26-letnim doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem. Skutecznie działający w firmach Unilever, Yardley Of London, Japan Tabaco z branży FMCG. W wyniku zainteresowań mediami i reklamą swoją karierę kontynuował w wydawnictwach Machina Press, PMPG – wydawca Wprost i Do rzeczy, pełniąc funkcje dyrektora sprzedaży. Kolejno w AMS  i Stroer. W tej ostatniej był odpowiedzialny za zbudowanie i zarządzanie kanałem sprzedaży bezpośredniej, w której zarządzał zespołem sprzedawców regionalnych. Jako przedsiębiorca przejrzyście definiujący wszystkie procesy biznesowe w ostatnich 12 latach współtworzył firmy Newpublic i Buy Me Time.

Jego zamiłowanie do przekazywania wiedzy innym, inspirowania i motywowania do samorozwoju zaowocowały rozwojem kompetencji trenerskich i coachingowych. Szczerze zainteresowany ludźmi i ich wyzwaniami na polu sprzedaży i obsługi klientów tworzy autorskie programy szkoleniowe, których innowacyjność polega na rozumieniu obu perspektyw procesu biznesowego. Perspektywy klienta i sprzedawcy, w którym spotykają się przede wszystkim ludzie. Ludzie, którym towarzyszę emocje i namiętności, którzy mają chęć zaspokajania potrzeb w wyniku zakupu pożądanych produktów lub usług.

Swoje treningi prowadzi metodą indukcyjną, gdzie uczestnicy sami mogą wypracować wiedzę, umiejętności i właściwe postawy w procesie sprzedaży. W myśl zasady — jeden cel, a wiele dróg, które do niego prowadzą.

Odbiorcy jego szkoleń doświadczają podobnych emocji, które towarzyszą klientom w procesie kupowania produktów i usług lepiej rozumiejąc klientów i ich proces kupowania. Swój rozwój kariery opiera na wizji tworzenia produktów usprawniających życie innych.

Fundamentem jego wszelkich działań są wyznawane przez niego wartości, jak wolność, zdrowie, prawda, szczęście, z których czerpie siłę, radość, a także inspirację do kolejnych innowacyjnych pomysłów biznesowych. Lider, manager, mówca motywacyjny.

Autorskie programy szkoleniowe

Mistrzowska Sprzedaż

Sukces to cele

Coaching i mentoring sprzedaży

Usługi

Zarządzanie sprzedażą – outsourcing

Budowanie strategii sprzedaży

Rekrutacja sprzedawców

Informatyzacja procesów biznesowych – CRM, ERP

 

 

 

Zapraszam do osobistego spotkania i kontaktu:

 

e-mail: slawek@nadolnycoach.com

telefon: +48 793 406 683

 

 

Klienci o współpracy ze mną.

 

Iza — trener personalny.

Zadajecie mi tysiące pytań, skąd mam na wszystko czas? Jak ja to robię, że udaje mi się realizować swoje cele ? Jestem otwarta na mądrych, inteligentnych, doświadczonych ludzi, którzy pomagają mi zwiększyć samoświadomość, doświadczyć równowagi życiowej, z łatwością zaplanować moje cele. Chcesz dać sobie to, o czym marzysz ? Nie czekaj, nie odkładaj na później, dołącz do wydarzenia i ciesz się z prezentu, jaki przygotował dla Ciebie Sławek Nadolny.

Kim jest Sławek Nadolny?  Poznaj go sam/a-ja już wiem. Zrób coś dla siebie a może uda mu się wprowadzić zmiany także u Ciebie-jestem pewna, że tak-SPRAWDŹ!

Sławek Nadolny dziękuję za czas, a przede wszystkim dawkę pozytywnych emocji, które nakręcają mnie do działania !

Oliwia — przedsiębiorca.

Dziękuję za zmotywowanie do zmian. Startuję bez strachu i z podniesiona głową !!

Kamil — przedsiębiorca.

Rozmowa, coaching i motywacja na najwyższym poziomie!!!

Marek — nauczyciel.

Coaching u Sławka służy mi. Czuję się gotowy do działania. Jestem bliżej osiągnięcia mojego celu.

Marek Rafał — przedsiębiorca.

Dziękuję za coaching był wspierający.