Stwórz siebie takim, jakim chcesz być w ramach tego, kim naprawdę jesteś.
O zdobywaniu i przemianie, która wzmocni Twoje poczucie wartości.

W poprzednim artykule napisałem kilka rad, które pozwolą Wam budować udane związki z kobietami. Myślę, że zastosowanie kilku z nich wprowadzi ożywienie w Wasze związki lub poprawi znacząco ich jakość.

Tekst cieszy się niebywałą wręcz popularnością. Jest czytany i komentowany także przez kobiety, co może sugerować, że bardzo im zależy na relacjach z nami- mężczyznami.
Pewnie część z Was zdała sobie sprawę z błędów popełnianych w relacjach, które kosztowały Was nierzadko utratę ukochanej osoby.

Możliwe też, że niektórzy z Was nie doszli jeszcze do tego etapu, bo zwyczajnie siedzą na tapczanie w samotności i jedyne, co trzymają w ręku to ….. szklankę z piwem lub pilot od TV i głaszczą kota zamiast kobiety, z którą mogą zbudować przyszłość.

Dzisiaj powiem Wam, jak wyrwać się z tego stanu i jak zdobyć kobietę, z którą będziecie szczęśliwi.

Każdy z nas ma w życiu wzloty i upadki. To jest zupełnie normalna sytuacja. Zazwyczaj czujemy się dobrze i spełnieni w każdym zakresie naszego życia, ale czasami przychodzą momenty trudniejsze: momenty zatrzymania, zastanowienia się nad kierunkiem, w którym zmierza nasze życie. Od tego proponuję rozpocząć naszą wspólną drogę przemiany.

Dowiedz się, kim jesteś i dokąd zmierzasz.

Po pierwsze możesz wykonać dwa doskonałe testy. Pierwszy z nich opisałem w poprzednim artykule i jego wynik opisze twój charakter, twoje predyspozycje zawodowe i życiowe. Drugi to test talentów opracowany przez instytut Gallupa. Jest płatny, ale naprawdę warto go zrobić.
Po analizie własnych wyników, a szczególnie dopasowaniu poszczególnych typów osobowości do siebie otrzymasz jasne wskazówki, kim powinna być twoja partnerka. W tym momencie pozbędziesz się narzuconych projekcji i oczekiwań ludzi ,,dobrze radzących Tobie, co masz robić.
Wyznaczanie celów to niezwykle trudna sztuka. W szkole nie uczą nas stawiania celów: tych osobistych, niematerialnych, czy też nawet tych materialnych, które szybko i pozornie pozwalają nam poczuć się dobrze. 95% ludzi nie ma tak naprawdę żadnego celu w swoim życiu. Nie wie, po co żyje na tym świecie. Niestety tak jest. Konsekwencje takiego stanu rzeczy są bardzo trudne do zniesienia. Wynikiem tej nieświadomości jest trwanie w mało satysfakcjonujących związkach, pracy, która nas męczy, a nie rozwija i ogólne uczucie przyrównania do kuli bilardowej, którą ktoś pchnął w tylko jemu znanym kierunku. Oczywiście nie musi tak być. Jeśli chcesz mieć odpowiednią kobietę obok siebie, to najpierw musisz wiedzieć, kim jesteś i dokąd zmierzasz w swoim życiu.

Przeprowadź konfrontację tego, co osiągnąłeś z tym, gdzie jesteś i tym gdzie chciałbyś być. Weź kartkę papieru i zapisz to w trzech kolumnach. To da Ci poczucie większej wartości i urealni Twoje myślenie o samym sobie. Jeśli dalej jest to mało dla Ciebie czytelne, to możesz skorzystać z coachingu, który jest treningiem umiejętności interpersonalnych lub pomocy terapeuty, który zaproponuje odpowiedni rodzaj terapii, dzięki której odkryjesz własną drogę w życiu. Ta ostatnia sugestia skierowana jest do bardzo wytrwałych.Teraz powinieneś lepiej wiedzieć, kogo potrzebujesz w swoim życiu.

Kim ta osoba ma być? 

Jej profil psychologiczny znajdziesz w konsekwencji odkrycia własnego. Kolejno zrozumiesz, co lubi, jak myśli, jak czuje i na jakie wartości zwraca uwagę. W konsekwencji będziesz mógł wejść z nią na poziom komunikacji, którego wcześniej nigdy nie doświadczyła.

Tu dochodzimy do kluczowego punktu, mianowicie: jak ona ma wyglądać? 

Dlaczego to jest kluczowa kwestia? Bo będziesz na nią patrzeć może przez całe życie lub jego większą część. Bo wygląd jest bezpośrednim odbiciem naszego wnętrza. Twojego także. Rysy twarzy, budowa ciała, sposób poruszania, patrzenia, mówienia jest kodem, który rozpoznaje nasza nieświadomość. To te impulsy decydują wprost o naszym podnieceniu i wizji realizowania popędu seksualnego. Ten popęd warunkuje nasze trwanie nawet w toksycznych relacjach. Dlatego trzeba mieć to na uwadze i zachować pewien balans w tym zakresie. Musicie wiedzieć, że wasze wybory kobiet, ale też i innych osób do wspólnego życia, w dużej mierze są nieświadome. Ilu z Was zadawało sobie pytanie: „Co mnie w niej tak pociąga”? lub „Co mnie napadło, żeby związać się z kimś takim”?- to chyba już po rozstaniu ♥?

Warto dowiedzieć się, jak się odbywa dobór partnerów.

mężczyzna

A – pierwszy poziom, to nieskomplikowany związek osobisty, znajomość, relacja z przypadkowym klientem czy osobą poznaną w autobusie.

B – stosunek mężczyzny do jego animy i kobiety do jej animusa

C – stosunek animusa do animy i vice versa

D – stosunek kobiecego aniumusa do mężczyzny oraz stosunek męskiej animy do kobiety występujący wówczas, gdy mężczyzna i kobieta utożsamiają się odpowiednio ze swoją animą i animusem.

To oczywiście nie jest łatwa sprawa. Wymaga zapoznania się z teorią psychologii, a szczególnie psychologią przeniesienia, czyli projekcji. Polecam tu książkę dla wytrwałych.

Msc71hH

Ogólnie mówiąc, nasza nieświadomość ma przeciwną płciowość. W nieświadomości znajduje się także „cień”, który kryje wiele ciekawych i trudnych informacji. Pod linkami znajdziecie więcej informacji na ten temat. Właśnie to nasz „cień” prowokuje wybory, które w konsekwencji są dla nas trudne życiowo. Warto się z nim zapoznać. Prostą metodę podam później. Chciałem Wam uzmysłowić tylko tyle, że wasze decyzje nie są w pełni świadome i tylko poprzez poszerzenie świadomości mogą się nimi stać i też nie całkowicie. Dlatego nigdy nie słuchaj opowieści kumpli, ojca, matki, a szczególnie innych kobiet, oceniających twoje wybory. To są projekcje ich nieświadomości na Ciebie.

Ufaj sobie, swojej intuicji i bierz za własne decyzje odpowiedzialność.

Znasz już pobieżnie mechanizm doboru i masz mniejszy lub większy wgląd w siebie. Teraz kilka konkretnych rad jak zdobyć upragnioną kobietę.

Zbuduj plan zdobywania.

To jest kluczowa kwestia warunkująca powodzenie każdego działania – PLAN.
Dlaczego? Bo zwyczajnie musisz posiadać cele, miary, które doprowadzą Cię tam, gdzie chcesz.

Pierwszą częścią planu będzie opis celu,

czyli opisanie Twojej wymarzonej dziewczyny w najbardziej drobnych szczegółach. Opisz wszystko, każdą własną projekcję, pragnienie, marzenie dotyczące jej wyglądu, postaw życiowych, umiejętności, czy też jak ma realizować Twój popęd seksualny. Wszystko, czego pragniesz. Nie wolno się ograniczać. Wypisz jej potencjalne cechy osobowości, które są dla ciebie pożądane i niepożądane. Możesz wypisać konkretne typy osobowości, które są odpowiednie dla Twojego typu, który odczytasz z testu.

Drugą częścią będzie dokładna charakterystyka upodobań

tego typu kobiet, który Cię interesuje. Tu także opisz dokładnie wszystko. Na przykład jest to dziewczyna z Instagrama, która lubi facetów w typie „napakowanego z tatuażami”, który zna wszystkie odcinki Warsaw Shore. Albo lubi bogatych w za ciasnych maryneraczkach z pożyczonym Ferrari lub seledynowym Lambo. Opisz ją dokładnie i w najdrobniejszych szczegółach. Tak jak ją widzisz. To będą Twoje ewentualne cele.

O8HQW8Q465

W trzeciej części planu, opisz siebie.

Stań przed lustrem, spójrz i opisz, co widzisz. Napisz wszystkie swoje mocne i słabe strony. Opisz siebie bardzo dokładnie. W żadnym wypadku nie pytaj o opinię innych na swój temat. Twoje życie, twoja sprawa. Nie dopuszczaj do żadnych projekcji osób trzecich.

W czwartej części planu spójrz na wszystko, co wypisałeś.

Podkreśl czerwonym markerem cechy wspólne dla Ciebie i twojej wybranki. Określ jasno, co musisz zrobić, żeby taką kobietę zdobyć w ramach stawiania celów SMART. Dla przykładu: kupić Lambo, za małą marynarkę itd. Pamiętaj, że jeśli dasz jej 80% tego, czego potrzebuje każda z opisanych kobiet, możesz ją spokojnie zdobyć. Może obejdzie się bez Lambo? Na koniec zadaj sobie pytanie:czy ja chcę być tym, kogo ona szuka? 

Teraz możesz podjąć konkretne działania na podstawie swojego planu.

Zadbaj o siebie. 

Na 100% coś w tym zakresie masz do zrobienia. Naprawdę to nie wymaga wiele wysiłku, jakby się mogło wydawać, a bardzo wzmocni Twoją samoocenę. Zacznij od podstawowej sprawy jak określenie własnego stylu ubierania się.

photo-1464716441148-e84e7fd56872

Najlepiej podzielić to na dwa zakresy: ten do pracy i taki, w którym spędzasz wolny czas. Styl jest emanacją Ciebie. Wiesz kim, jesteś i kim chcesz być. Wyraź to ubraniem, fryzurą, zapachem, który jest kluczowy dla kobiet. Zerwij ze stylem „to, co wygodne to modne”, bo jest emanacją powiedzenia „muzyka mu w tańcu nie przeszkadza”Nie chodź do dectahlona na zakupy ubrań i nie zaglądaj w Tesco na dział odzieżowy.  Jest bardzo dużo portali poświęconych modzie męskiej i na 100% możesz odnaleźć własny styl. Moje ulubione to fuckingyounghighsnobiety. W sieci jest ich cała masa. Koniecznie dbaj o detale. Bielizna, skarpety z dziurami lub inne tego typu zajawki starego kawalera muszą trafić to kosza. Trzeba się tego pozbyć.

Włosy to element, na który zwracają kobiety szczególną uwagę.

Jeśli masz „lotnicho”, to może warto zaakceptować taką sytuację i nie podtrzymywać dłonią tzw. pożyczki, jak idziesz z dziewczyną na spacer i właśnie wieje? Nanogen do zagęszczania włosów też sobie odpuść w zbyt dużej ilości. Załatw to po męsku u Barbera i zapuść sobie brodę. Po prostu zaakceptuj siebie, w tym swoją fizyczność, na którą nie masz wpływu.

Kondycja fizyczna i kształt ciała.

Ja mam permanentne problemy z nadwagą. Staram się uprawiać regularnie lekkie formy sportu. Warto zrezygnować z samochodu i przesiąść się na metro, autobus czy rower. Przynajmniej kogoś poznasz i będziesz miał w naturalny sposób dawkę ruchu. Warto też regularnie ćwiczyć. W Internecie jest sporo video blogów z ćwiczeniami dla facetów poprawiających sylwetkę. To warunek wsparcia Twojej samooceny, która nie jest zbyt wysoka, skoro jesteś sam.

Rzuć używki. Przestań pić.

To podstawa w procesie twojej zmiany. Właściwie to mam dla Ciebie dobrą radę: mianowicie upij się ostatni raz i nagraj z tego video. Mhm tak, zrób to. Zobacz, jak się zachowujesz, jaką masz mimikę twarzy, co mówisz (jeśli będziesz w stanie). Alkohol obniża próg świadomości i to jak się zachowujesz pod jego wpływem, jest emanacją „cienia”. To pokazuje, co masz do „przepracowania” samemu lub w procesie terapeutycznym. Coaching tu nie pomoże. Zaklęcia, numerologia, tarot tym bardziej. Ogólnie przestań pić. To da Ci spore wsparcie w procesie zmian, poczujesz efekty w zdobywaniu kondycji i ewentualnie odchudzaniu. Będziesz zwyczajnie lepiej się czuć i zaimponujesz kobietom. Kobiety nie lubią pijących.

Rzuć palenie. Palenie to realizacja popędu śmierci.

Najgłupszy z nałogów, jaki znam. Jakby się głębiej zastanowić, to nic nie wnosi poza smrodem i wydatkami, z których żyją koncerny tytoniowe. Poza tym żadna kobieta nie chce się całować z „popielnicą”. Jak rzucisz palenie, to idź do dentysty na przegląd i czyszczenie zębów. Kobiety lubią świeży oddech.

Zmień pracę i więcej zarabiaj. 

Możliwe, że nie lubisz tego, co robisz? Męczy Cię towarzystwo w pracy czy Twój szef? Zmień to. Napisz dobre CV, zacznij rozsyłać i umawiać się na spotkania. Wiesz, w czym jesteś dobry, jakie masz predyspozycje i talenty. Co stoi na przeszkodzie zmiany pracy? Czy możesz dostawać więcej za to, co aktualnie robisz? Możliwe, że jesteś więcej wart, niż myślałeś do tej pory? Warto zadać sobie takie pytania.

Znajdź hobby i przestań być zwyczajnie nudny.

KSM448ZVDN

Zastanów się nad tym, co lubisz robić? Co cię kręci? Co podnosi Twoje poczucie wartości, ważności i jest zgodne z Twoimi talentami? Warto odszukać to coś. Twoje zainteresowania są Twoją wizytówką. Jeśli jest nią oglądanie meczów w tv lub filmów dla dorosłych, to mogę powiedzieć z dozą 99% pewności, że na to nie uwiedziesz twojej potencjalnej wybranki. Jeśli masz problem z odnalezieniem tego, co lubisz, bo codzienność pozbawiła Cię kreatywności, to przypomnij sobie, co lubiłeś robić, jak miałeś 11-15 lat. To może być twoje naturalne pole diamentów, które pokażesz swojej przyszłej kobiecie. To nie musi być nic wyszukanego, wystarczy, że będzie autentyczne i Twoje.

Zacznij wychodzić do miejsc, w których możesz kogoś poznać. 

Mówię kogoś, bo często znajomi generują kolejnych znajomych, którzy też są samotni. Warto być w wielu miejscach. Najlepiej w tych, gdzie przebywają potencjalne kobiety, które są obiektami Twoich zainteresowań. Wszystko zależy od tego, kogo szukasz. Masz jasno sprecyzowane własne oczekiwania, więc określenie miejsc, do których powinieneś zaglądać, nie powinno stanowić problemu. Portale randkowe, Facebook czy Instagrama też są tymi miejscami. Zwyczajnie kiedyś inaczej konsumowaliśmy wolny czas. Takie czasy i warto się do nich dostosować.

Bądź sobą i bądź autentyczny. Ściągnij „maskę”.

70L5UYL0FO

Teraz weź wszystkie swoje cele, plany, zmiany i stwórz siebie takim, jakim jesteś. Naturalnym, fajnym facetem, z którym zwyczajnie chce się przebywać. Który ma, swoje zainteresowania wie, kim jest i ma świadomość własnych ograniczeń płynących z charakteru czy uwarunkowań fizycznych. Jest prawdziwy i tym samym bardzo atrakcyjny dla kobiet. Nie udaje kogoś, kim nie jest.
Mów jasno o własnych potrzebach i słuchaj tego, co mają Ci do powiedzenia o sobie kobiety, które spotykasz. Stwórz siebie takim, jakim chcesz być w ramach tego, kim naprawdę jesteś.

Życzę Wam wszystkim powodzenia w zdobywaniu wymarzonych związków, kobiet, miłości życia, które Was napędzą do działania, stworzenia rodziny, wspólnych wartości, wspólnego świata, który tylko Wam będzie odpowiadać.

Powodzenia.

nadolny coach

Reklamy

4 uwagi do wpisu “9 rzeczy, które możesz zrobić zdobywając partnera swojego życia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s